Bereikbaarheid medewerkers vzw AIF+

Op het hoofdkantoor te Genk is elke werkdag iemand op post tussen 09u00 en 16u00, op vrijdag tot 15u30, via telefoon 089/62 15 77 of ter plaatse in de Vennestraat 98, 3600 te Genk.

Wil je buiten de kantooruren langskomen? Neem dan contact op voor een afspraak!

Algemeen secretariaat

Vennestraat 98
3600 Genk

T. 089 62 15 77
M. 0496 95 16 78

 info@vzwaif.be

Satellietkantoren

Sociale Campus Halle
Kanaalbrugstraat 5D
1500 HALLE

STUK
Naamsestraat 96
3000 Leuven

Villa Mescolanza
Begijnenstraat 39
2300 Turnhout

PIN/OCMW strijkwinkel
Schaarbeeklei 49
1800 Vilvoorde

 

Zinnema
Veeweydestraat 24-26
1070 Anderlecht

Educatief medewerkers

Regio Antwerpen

Bachir Bouhaïta

0486 75 59 47

bachir@vzwaif.be

Villa Mescolanza
Begijnenstraat 39
2300 Turnhout

Regio Antwerpen

Sonia Memoci

0483 06 57 11

sonia@vzwaif.be
Villa Mescolanza
Begijnenstraat 39
2300 Turnhout

Regio Brussel

Karl Struyf

0484 29 95 79

karl@vzwaif.be

Regio Limburg

Alberto Mazzoni

0488 58 64 14

alberto@vzwaif.be

 

Zeynep Ulvan

0488 41 07 27

zeynep@vzwaif.be

Regio Vlaams-Brabant

Miguel Estrada

0484 31 81 62

miguel@vzwaif.be

Regio Vlaams-Brabant

Layla Zaghloul

0483 06 30 19

layla@vzwaif.be

Sociale Campus Halle
Kanaalbrugstraat 5D
1500 HALLE

Regio Halle-Asse

Zilipa Nyirabyago

0485 00 85 21

zilipa@vzwaif.be

Contacteer vzw AIF+

Vink aan

10 + 10 =

Activeringsconsulenten (Projecten met financiële steun van ESF, Europa en Vlaanderen)

Visjal Auwerx

Arbeidsconsulent Brussel

Bxl@Work

0483 06 71 41

visjal@vzwaif.be

Zinnema,
Veeweydestraat 24-26,
1070 Anderlecht

 

Sam Ebrahimi

Arbeidsconsulent Leuven

Motivation United

0485 00 82 71

sam@vzwaif.be

https://www.giveaday.be/nl-be/organisatie/824

STUK,
Naamsestraat 96
3000 Leuven

Laila Bagar

Arbeidsconsulent Vilvoorde

Diana@work

0485 00 71 26

laila@vzwaif.be

Schaarbeeklei 49
1800 Vilvoorde