Bereikbaarheid medewerkers vzw AIF+

Op het hoofdkantoor te Genk is elke werkdag iemand op post tussen 09u00 en 16u00, op vrijdag tot 15u30, via telefoon 089/62 15 77 of ter plaatse in de Vennestraat 98, 3600 te Genk.

Wil je buiten de kantooruren langskomen? Neem dan contact op voor een afspraak!

Algemeen secretariaat

Vennestraat 98 – 3600 Genk

T. 089/62.15.77
M. 0496/95.16.78

 info@vzwaif.be

Directeur

Natascha Katnik

0485 00 79 61

natascha@vzwaif.be

Educatief medewerkers

Regio Antwerpen

Thaïs Haerens

0485 33 04 72

thais@vzwaif.be

Regio Brussel

Karl Struyf

0484 29 95 79

karl@vzwaif.be

Regio Limburg

Alberto Mazzoni

0488 58 64 14

alberto@vzwaif.be

Zeynep Ulvan

0488 41 07 27

zeynep@vzwaif.be

Regio Vlaams-Brabant

Artemis Kubala

0484 31 81 62

artemis@vzwaif.be

Regio Halle-Asse

Zilipa Nyirabyago

0485 00 85 21

zilipa@vzwaif.be

Contacteer vzw AIF+

Vink aan

3 + 5 =

Arbeidsconsulenten

Kasper Michiels

Activeringsconsulent Brussel

0485 00 87 36

kasper@vzwaif.be

Sam Ebrahimi

Activeringsconsulent Leuven

0485 00 82 71

sam@vzwaif.be

Laila Bagar

Activeringsconsulent Vilvoorde

0485 00 71 26

laila@vzwaif.be