Bereikbaarheid medewerkers vzw AIF+

Op het hoofdkantoor te Genk is elke werkdag iemand op post tussen 10u00 en 16u00, op vrijdag tot 15u30,
via telefoon 089/62 15 77, gsm 0496/ 95 16 78 of ter plaatse in de Vennestraat 98, 3600 te Genk.

Wil je buiten de kantooruren langskomen? Neem dan contact op voor een afspraak!

Algemeen secretariaat

Vennestraat 98
3600 Genk

T. 089 62 15 77
M. 0496 95 16 78
info@vzwaif.be

Beste lidverenigingen.

AIF+ volgt als federatie de ontwikkelingen van Corona COVID-19 op de voet op. Als AIF+ zijn we ook genoodzaakt voorzorgsmaatregelen te treffen.

We sluiten al onze kantoren tijdelijk wegens het Corona virus.

Voor algemene vragen zijn we niet te bereiken op ons algemeen nummer, maar enkel via info@vzwaif.be 

Met specifieke vragen kan je terecht bij je educatief medewerker, zowel telefonisch als via email

Alvast bedankt voor jullie begrip.

 

Satellietkantoren

Sociale Campus Halle
Kanaalbrugstraat 5D
1500 HALLE

STUK
Naamsestraat 96
3000 Leuven

Villa Mescolanza
Begijnenstraat 39
2300 Turnhout

Kantoor Zinema
Victor Rauterstraat 143
1070 Anderlecht.

PIN/OCMW strijkwinkel
Schaarbeeklei 49
1800 Vilvoorde

Medewerkers

Directeur
Jan De Troyer

0489 67 76 76
jan@vzwaif.be

Stafmedewerker
Thaïs Haerens

0485 33 04 72
thais@vzwaif.be

Communicatie & sociaal-artistieke praktijken
Alberto Mazzoni

0488 58 64 14
alberto@vzwaif.be

Educatief medewerkers

Regio Antwerpen
Bachir Bouhaïta

0486 75 59 47
bachir@vzwaif.be

Villa Mescolanza
Begijnenstraat 39
2300 Turnhout

Regio Brussel
Karl Struyf

0484 29 95 79
karl@vzwaif.be

Regio Halle-Asse
Zilipa Nyirabyago

0485 00 85 21
zilipa@vzwaif.be

Regio Limburg
Zeynep Ulvan

0488 41 07 27
zeynep@vzwaif.be

Regio Vlaams-Brabant
Miguel Estrada

0484 31 81 62
miguel@vzwaif.be

Activeringsconsulenten (Projecten met financiële steun van ESF, Europa en Vlaanderen)

Visjal Auwerx
Jobcoach Bxl@Work – Brussel

0483 06 71 41
visjal@vzwaif.be

Kantoor Zinema
Victor Rauterstraat 143
1070 Anderlecht.

Layla Zaghloul
Jobcoach Halle@work – Halle

0483 06 30 19
layla@vzwaif.be

Sociale Campus Halle
Kanaalbrugstraat 5D
1500 HALLE

Naseem Hamad
Arbeidscoach Leuven Motivation United

0485 00 82 71
naseem@vzwaif.be
https://www.giveaday.be/nl-be/organisatie/motivation-united-vzw-aif/824

STUK
Naamsestraat 96
3000 Leuven

Contacteer vzw AIF+

Vink aan

11 + 7 =

vzw AIF+