Bereikbaarheid medewerkers vzw AIF+

Algemene openingsuren  hoofdkantoor Genk

Het hoofdkantoor te Genk is elke werkdag te bereiken tussen 10u -12u en 13u -15u, op maandag tot 18u, 

via gsm 0496 95 16 78 of via info@vzwaif.be

Wil je buiten de kantooruren langskomen? Neem dan contact op voor een afspraak!

Algemeen secretariaat

Vennestraat 98
3600 Genk

0496 95 16 78
info@vzwaif.be

Klachten/Opmerkingen

Beste lidverenigingen.

AIF+ volgt als federatie de ontwikkelingen van Corona COVID-19 op de voet op. Als AIF+ zijn we ook genoodzaakt voorzorgsmaatregelen te treffen.

Voor algemene vragen zijn we te bereiken op 0496 95 16 78 of via info@vzwaif.be: maandag tussen 10u – 12u en 13u – 18u, dinsdag tot vrijdag tussen 10u -12u en 13u -15u. Wil je buiten de kantooruren langskomen? Neem dan contact op voor een afspraak!

Met specifieke vragen kan je terecht bij je educatief medewerker of activeringsconsulent zowel telefonisch als via email

Alvast bedankt voor jullie begrip.

Satellietkantoren

Sociale Campus Halle
Kanaalbrugstraat 5D
1500 HALLE

STUK
Naamsestraat 96
3000 Leuven

Villa Mescolanza
Begijnenstraat 39
2300 Turnhout

Kantoor Zinnema
Victor Rauterstraat 143
1070 Anderlecht

VDAB werkwinkel
Witherenstraat 19
1800 Vilvoorde

Medewerkers

Directeur
Jan De Troyer

0489 67 76 76
jan@vzwaif.be

Stafmedewerker
Thaïs Haerens

0485 33 04 72
thais@vzwaif.be

Communicatie & sociaal-artistieke praktijken
Alberto Mazzoni

0488 58 64 14
alberto@vzwaif.be

Educatief medewerkers

Regio Antwerpen
Bachir Bouhaïta

0486 75 59 47
bachir@vzwaif.be

Villa Mescolanza
Begijnenstraat 39
2300 Turnhout

Regio Antwerpen
Paola Yacolca

0485 10 88 31
paola@vzwaif.be

Villa Mescolanza
Begijnenstraat 39
2300 Turnhout

Regio Brussel
Karl Struyf

0484 29 95 79
karl@vzwaif.be

Regio Limburg
Zeynep Ulvan

0488 41 07 27
zeynep@vzwaif.be

Regio Vlaams-Brabant
Miguel Estrada

0484 31 81 62
miguel@vzwaif.be

Activeringsconsulenten (Projecten met financiële steun van ESF, Europa en Vlaanderen)

Laura Fordel
Jobcoach Bxl@Work – Brussel

0483 06 71 41
laura@vzwaif.be

Kantoor Zinnema
Victor Rauterstraat 143
1070 Anderlecht.

Layla Zaghloul
Jobcoach Halle@work – Halle

0483 06 30 19
layla@vzwaif.be

Sociale Campus Halle
Kanaalbrugstraat 5D
1500 HALLE

Eva Roeland
Jobcoach Halle@work – Halle

0485 80 39 73
eva@vzwaif.be

Sociale Campus Halle
Kanaalbrugstraat 5D
1500 HALLE

Naseem Hamad
Jobcoach Leuven Motivation United

0485 00 82 71
naseem@vzwaif.be

https://www.giveaday.be/nl-be/organisatie/motivation-united-vzw-aif/824

STUK
Naamsestraat 96
3000 Leuven

Carla Bernal
Jobcoach Leuven Motivation United

0483 08 27 87
carla@vzwaif.be

https://www.giveaday.be/nl-be/organisatie/motivation-united-vzw-aif/824

STUK
Naamsestraat 96
3000 Leuven

Suzan Zaghloul
Jobcoach Vilvoorde

0485 80 37 19
suzan@vzwaif.be

VDAB Werkwinkel
Witherenstraat 19
1800 Vilvoorde

Contacteer vzw AIF+

Vink aan

8 + 1 =

vzw AIF+

Klachten/Opmerkingen

Ben je ontevreden, heb je een opmerking, contacteer ons dan via opmerkingen@vzwaif.be.

Berichten die naar dit e-mailadres worden verstuurd, worden in discretie behandeld.

Graag geven we mee dat je als vereniging natuurlijk altijd bij je educatief medewerker terecht kan of als cliënt of participant bij je jobcoach. Wil je toch liever in vertrouwen iets overbrengen, dan kan dit via deze weg.

Een formele klacht dient telkens schriftelijk te gebeuren. Je kan eerst mondeling of telefonisch een klacht overbrengen maar we vragen om erna dit via schriftelijke weg te formuleren, om zo een correcte opvolging mogelijk te maken.

Voor suggesties of vragen kan je het bovenstaande contactformulier gebruiken of via mail: info@vzwaif.be.