Bereikbaarheid medewerkers vzw AIF+

Algemene openingsuren  hoofdkantoor Genk

Het hoofdkantoor te Genk is elke werkdag te bereiken tussen 10u -12u en 13u -15u, op maandag tot 18u,
via 089 62 15 77, gsm 0496 95 16 78 of via info@vzwaif.be

Wil je buiten de kantooruren langskomen? Neem dan contact op voor een afspraak!

Algemeen secretariaat

Vennestraat 98
3600 Genk

089 62 15 77
0496 95 16 78

info@vzwaif.be 

Klachten/Opmerkingen

Satellietkantoren

Kantoor Zinnema
Victor Rauterstraat 143
1070 Anderlecht

Sociale Campus Halle
Kanaalbrugstraat 5D
1500 HALLE

VDAB werkwinkel Halle
Arkenvest 40
1500 Halle

Kantoor Kessel-Lo
Gemeenteplein 26
3010 Kessel-Lo

Villa Mescolanza
Begijnenstraat 39
2300 Turnhout

VDAB werkwinkel Vilvoorde
Witherenstraat 19
1800 Vilvoorde

Medewerkers

Directeur
Jan De Troyer

0489 67 76 76
jan@vzwaif.be

 

Stafmedewerkster
Gaby Jaenen
0486 62 44 63
gaby@vzwaif.be

Educatief Medewerkers

Regio Antwerpen
Bachir Bouhaïta

0486 75 59 47
bachir@vzwaif.be

Villa Mescolanza
Begijnenstraat 39
2300 Turnhout

Regio Antwerpen
Paola Yacolca

0485 10 88 31
paola@vzwaif.be

Villa Mescolanza
Begijnenstraat 39
2300 Turnhout

Regio Brussel
Karl Struyf

0484 29 95 79 karl@vzwaif.be

Regio Limburg
Zeynep Ulvan

0488 41 07 27
zeynep@vzwaif.be

Regio Vlaams-Brabant
Miguel Estrada

0484 31 81 62
miguel@vzwaif.be

 

Activeringsconsulenten (Projecten met financiële steun van ESF, Europa en Vlaanderen)

Mustapha El Faieq 
Jobcoach Bxl@Work – Brussel

0483 06 71 41
mustapha@vzwaif.be

Kantoor Zinnema
Victor Rauterstraat 143
1070 Anderlecht.

Barbara Gonzalez Fernandez
Jobcoach Halle@Work
Halle

0487 15 02 90
halle.werk@vzwaif.be
barbara@vzwaif.be

Locatie: VDAB Halle
Arkenvest 40
1500 Halle

Inge Duytschaever
Jobcoach Halle@Work
Halle

0485 51 40 15
halle.werk@vzwaif.be
inge@vzwaif.be

Locatie: VDAB Halle
Arkenvest 40
1500 Halle

 

Sophorn Kang
Jobcoach Halle@Work
Halle

0489 29 58 22
halle.werk@vzwaif.be
sophorn@vzwaif.be

Locatie: VDAB Halle
Arkenvest 40
1500 Halle

 

Yasmina Boumedienne
Jobcoach Diana@Work – Vilvoorde

0485 43 59 84 | yasmina@vzwaif.be

Locatie: VDAB -Werkwinkel
Witherenstraat 19
1800 Vilvoorde

Birgit Martens
Jobcoach Diana@Work – Vilvoorde

0489 96 30 46 | birgit@vzwaif.be

Locatie: VDAB -Werkwinkel
Witherenstraat 19
1800 Vilvoorde

Fatimatou Ahmat Gadjana
Jobcoach Diana@Work – Vilvoorde

0489 25 67 30 | fatimatou@vzwaif.be

Locatie: VDAB -Werkwinkel
Witherenstraat 19
1800 Vilvoorde

 

Marie-Josephine Versé
Jobcoach Diana@Work – Vilvoorde

0485 27 43 40 | marie-josephine@vzwaif.be
vilvoorde.work@vzwaif.be

Locatie: VDAB -Werkwinkel
Witherenstraat 19
1800 Vilvoorde

 

Naseem Hamad
Jobcoach Leuven Motivation United

0485 00 82 71 | naseem@vzwaif.be
leuven.werk@vzwaif.be              
https://www.giveaday.be/nl-be/organisatie/motivation-united-vzw-aif/824 

Gemeenteplein 26
1ste verdieping
3010 Kessel-Lo

Lucila Farée
Jobcoach Leuven Motivation United

lucila@vzwaif.be
leuven.werk@vzwaif.be
https://www.giveaday.be/nl-be/organisatie/motivation-united-vzw-aif/824 

Gemeenteplein 26
1ste verdieping
3010 Kessel-Lo

Oulfa El Makrini
Jobcoach 
Bxl@Work; Diana@Work; Halle@Work

tijdelijk niet beschikbaar

Suzan Zaghloul
Jobcoach Diana@Work Vilvoorde

tijdelijk niet beschikbaar

Contacteer vzw AIF+

Vink aan

15 + 9 =

vzw AIF+

Klachten/Opmerkingen

Ben je ontevreden, heb je een opmerking, contacteer ons dan via opmerkingen@vzwaif.be.

Berichten die naar dit e-mailadres worden verstuurd, worden in discretie behandeld.

Graag geven we mee dat je als vereniging natuurlijk altijd bij je educatief medewerker terecht kan of als cliënt of participant bij je jobcoach. Wil je toch liever in vertrouwen iets overbrengen, dan kan dit via deze weg.

Een formele klacht dient telkens schriftelijk te gebeuren. Je kan eerst mondeling of telefonisch een klacht overbrengen maar we vragen om erna dit via schriftelijke weg te formuleren, om zo een correcte opvolging mogelijk te maken.

Voor suggesties of vragen kan je het bovenstaande contactformulier gebruiken of via mail: info@vzwaif.be.
Contact